Wildlife

Kniha návštěv

Datum: 06.01.2011

Vložil: Míra

Titulek: otravnej titulek

čaues,jak je ve vlašimy?už si byl v práci?

Datum: 06.01.2011

Vložil: Petr

Titulek: Re: otravnej titulek

Zdravím. Ve Vlašimi je super... teda ještě jsem neměl možnost si jí prohlídnout za světla, protože jsem v práci pořád:) Už jsem měl pár výjezdů.. pro kavku, kosa a tak. Dokonce i teď když to píšu a to je ve 20:35, jsem v práci a sháním info o dotacích na hnízdní budky pro rorýse. Takže v práci jsem téměř nonstop.. ale což tady taky sám na ubytovně mám dělat:)? To jdu radší do práce.
Petr

Datum: 08.01.2011

Vložil: míra

Titulek: otravnej titulek

říkáš sedí ti ptáci vedle na sedačce nebo na čelním skle a jezdíte po vlašimy? :-) hele s těma rorýsema...nevim jestli musíš myslet na centrále samostatně,ale zkus třeba zkontaktovat chko broumovsko,my jsme se je tam pokoušeli počítat a lokalizovat.třeba by věděli nějaký info.nechceš sem hodit nějaký foto ze stanice?

Datum: 08.01.2011

Vložil: Petr

Titulek: Re: otravnej titulek

Asi tak nějak:) Dnes jsem zrovna po baráku chytal netopejra, co nám prolezl neskutečně malou škvírou z klícky. Ale počkal jsem na tmu a byl můj:)! Rorýse už mám hotový, teď to jen dát skouknout vedoucí a poslat příslušné škole. Nešlo ani tak o rorýse jako o možnost získání dotace na jejich budky a s tím jsem se musel obrátit jinam. Momentálně tu nemám foťák, takže nemůžu dělat žádné foto, ale vezmu ho a něco nafotím.
Petr

Datum: 08.01.2011

Vložil: míra

Titulek: :-)

koukám že ještě pár reakcí a budou ty příspěvky psaný hodně do pravý strany :-) to si na tom pracoval celou noc ne že to máš tak rychle hotový :-) tak dojeď pro foťák a foť :-)

Datum: 09.01.2011

Vložil: Petr

Titulek: Re: :-)

No jo, nějak nám to tu ujíždí:) Dělal jsem na tom asi do půl 10. Ale to už jsem to jen zpracovával, informoval jsem se přes den. Jo, pojedu domu kvůli foťáku, takovou dálku, jo:)?
Petr

Datum: 09.12.2010

Vložil: Cathreen

Titulek: Hezký

Ahoj, byla jsem upozorněna na tvoje stránky...Je to pěkně udělané a dobrý nápad:)! Jen...máš souhlas všech vyfocených lidiček, který máš ve fotogalerii...? Já si totiž nejsem jistá, že bych ti dala souhlas...:)! A jinak, jak se vede? A v jaký záchraný stanici teda pracuješ?
PS: Když už jsme u nějakých vlastních stránek atd...zkus tohle www.fler.cz/alerien

Datum: 10.12.2010

Vložil: Petr

Titulek: Re: Hezký

Ahoj, je zajímavý jak se lidi navzájem upozorňujou... jen doufám, že si byla upozorněna v dobrým slova smyslu:) Jinak díky za pochvalu. A k tvýmu dotazu... je zřejmé, že se na fotografiích moc lidí nevyskytuje... takže každýmu dojde kdo se na to ptá:) A opravdu tvůj souhlas bohužel nemám.. dáš mi ho:) Pokud ne, fotky stáhnu. No, jak se vede... to by bylo asi na delší povídání. Momentálně ještě nepracuji, nastupuji do záchranné stanice ve Vlašimi od ledna. Takže mě čeká stěhování. Škoda, že ses to dozvěděla zrovna z těchdle stránek. Chtěl jsem ti to říct sám... no ale už je to venku.
PS: Koukám, že ses dala na výrobu různých věciček. Jsou moc krásný, ty srdíčka obzvláš:) Talent se prostě nezapře! Ty jsi umělec a je jedno co studuješ, nebo kde pracuješ... je to v tobě, jsi taková a je moc dobře, že si se tomu začala věnovat takhle mnohem víc:) Třeba se stanu tvým zákazníkem:) Přeju ti ať se ti daří. A to ve všem.
Petr

Datum: 12.12.2010

Vložil: Kathreen

Titulek: Odpověď

No, trošku mě zarazilo, že si tam dal moje fotky a já to nevěděla. Ale klidně je tam nech, když se ti tam hodí.
Tak ať se pak ve Vlašimi daří!!
Zatím jsem nic neprodala, ale věřím, že to přijde:)! A děkuju, takový komentáře atd. potěší:)! Ale rozhodně nechci, abys u mě nakoupil jen proto, že mě znáš!!

Datum: 12.12.2010

Vložil: Petr

Titulek: Re: Odpověď

Promiň, já nad tím nějak nepřemýšlel. Prostě to byly fotky z naší cesty a tak mi přišlo, že kdybych zrovna těch pár, který jsou podle mě opravdu vydařený, vynechal, tak by to byla škoda. Ale dal jsem jich tam jen pár, aby ses nenaštvala:) Nemáš zač děkovat, napsal jsem pravdu. Doufám, že to přijde brzo a ty se staneš úspěšnou prodávající:) Máš to všechno opravdu moc krásný! A neboj, rozhodně bych u tebe nenakupoval jen proto, protože tě znám:) Ale protože se mi to líbí! Dík za přání, docela se do tý Vlašimi na to všechno těším. Jen ještě najít nějakej slušnej a ne moc drahej podnájem. Zatim budu v ekocentru na ubytovně. Pokud budeš někdy mít cestu okolo, seš zvaná:)

Vyhledávání

Kontakt

Bc. Petr Vach +420 723 947 546
icq: 288863003