Wildlife

Kniha návštěv

Datum: 28.11.2010

Vložil: Míra Alt

Titulek: co já vim :-)

Zdarec, máš to tu fakt pěkný. Až si říkám, kde se ta tvůrčí práce v tobě vzala :-) Klobouk dolu a ať se ti daří chov :-) čao beo

Datum: 29.11.2010

Vložil: Petr

Titulek: Re: co já vim :-)

Zdravím tě:) Ty sis snad myslel, že nejsem tvůrčí? No dovol:) Ale možná máš pravdu.. i já sám se divím:) Díky. I já vám přeju aby se dařilo a příští rok se povedlo třeba hnízdění aymar:). Měj se.
Petr

Datum: 25.11.2010

Vložil: Jakub H.

Titulek: Pěkné

Ahoj. Pěkné to máš. Jen ty fotky ve fotogalerii jsou strašně prťavé. Nevím jestli Ti webnode povolí dělat je větší. Ale třeba u těch panoramat je to škoda. Jinak pěkné. Zdraví Jakub

Datum: 25.11.2010

Vložil: Petr

Titulek: Re: Pěkné

Ahoj, díky. O těch fotkách vím. Dokonce jsem zkoušel dát je tam i větší a i v původní velikosti, ale místo na serveru je omezené a tak jsem ho rychle zaplnil. Musel bych tedy každou chvíli přikupovat místo na serveru. Což je na pytel. Bohužel je to tak a opravdu je to škoda. Jinak díky za připomínku i za pochvalu.
Petr

Datum: 18.11.2010

Vložil: Pavel

Titulek: Nadšení

Jsem vážně nadšen. Máte pěkné stránky. Ale hlavně Vaše chovatelské zařízení a způsob jakým svůj chov vedete je opravdu chválihodný. Máte můj obdiv. A jistě nejsem sám! Já chovám papoušky. A le teď se chystám vybudovat zařízení pro chov (drobotě) a tohle je pro mě inspirace.
Přeji Vám radost z chovu a z cest které si plánujete.
Pavel, Jihlavsko

Datum: 18.11.2010

Vložil: Petr

Titulek: Re: Nadšení

Dobrý den, děkuji za chválu, ta vždy potěší. Doufám, že se Vám podaří vybudovat ubikace pro droboť co nejdříve a budete se radovat z nových chovanců. Já zatím bohužel nemám další prostory na rozšiřování chovu. Místo, které bylo, je již obsazeno. Také Vám přeji mnoho radosti z chovu exotů.
S chovatelským pozdravem.
Petr

Datum: 15.11.2010

Vložil: kata

Titulek: navsteva

byla jsem tu tecka libilo se mi tu tecka prijdu zas tecka tesim se na dalsi prispevky tecka :DDDDD

Datum: 16.11.2010

Vložil: Petr

Titulek: Re: navsteva

Ahoj. To je samá tečka:). Budu se snažit v nejbližší době doplnit něco dalšího. Měj se.

Vyhledávání

Kontakt

Bc. Petr Vach +420 723 947 546
icq: 288863003